ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Сміття та нафтопродукти скидають у воду: що відбувається біля танкера Delfi. Оновлюється

4 вересня з танкера Delfi стався черговий витік нафтопродуктів. Цього разу перевищення допустимих норм вмісту нафтопродуктів у воді перевищено майже у 6 разів.

20 листопада 2019 року в прямому ефірі морського зв'язку пролунав сигнал “SOS” - танкер "Delfi" зазнав лиха без палива і з непрацюючим двигуном. Вже 22 листопада судно сіло на мілину одеському на пляжі Дельфін. За домовленістю з судновласником танкер спробували відбуксирувати в порт Очаків, однак зробити це не вдалося.

Кореспонденти Odesa Live знаходяться на місці події. Слідкуйте за прямою трансляцією з пляжу "Дельфін", де наразі намагаються підняти танкер Delfi.

Чинний Член Міжнародної Асоціації Професіоналів Морської Справи і Перевезень Георгій Клюєв розповів кореспонденту Odesa Live про те, що відбувається біля танкера:

"Звісно, на Delfi є мінімальне забруднення і воно там буде, адже він весь у мастилі, воно ще там залишається. Усі ці забруднювальні речовини являють собою велику проблему для підйому, бо це додаткова вага, непрохідність для людей. На те, що зараз відбувається можна звернути увагу з технічної точки зору. Я впевнений, що були й альтернативи такому підняттю, але такий спосіб найменш енерговитратний", - розповів Георгій Клюєв.

<iframe width="640" height="460" src="https://www.youtube.com/embed/24aeT7qiDPQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

У спільноті "Одесса как она есть" з'явилося відео наслідків витоку з танкера Delfi. Залишки нафтопродуктів сягнули прибережної території. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/sM606Yvk7zg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Кореспонденти Odesa Live спостерігали, як під час підготовки танкера до підняття робітники виливали невідомі речовини у море. Наша журналістка запитала про походження цих речовин у пресслужби Адміністрації морських портів України, однак по той бік слухавки відмовилися будь-що коментувати.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/MhGEa9xrgQY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Журналістка Odesa Live Вікторія Ортіс з місця події поділилася фото танкера Delfi