ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Скорпіонам терміново завести скарбничку, а Козерогам - примиритися з родичами: гороскоп на 5 жовтня

Добре почитати тиждень з романтичних побачень, чи не так? Понеділок, 5 жовтня, прекрасний день для всіх Знаків зодіаку щоб перетворитися на енергійних "бджілок" і почати робити ремонт, поїхати у відрядження чи придбати житло. Якщо ще досі не могли наважитися на кардинальні кроки - настав час!

Овен

День сприятливий для творчості, розвитку мистецьких здібностей. Багатьох чекає навіть переворот долі. Раптові прориви і виправданий ризик стануть для вас результативними. 

Телець

Своєїм шармом можуть справити добре враження на кого завгодно, але у сфері любовних стосунків вірогідна нестабільність. Не проґавте реальні можливості впоратися з проблемами завдяки прагненню з обох боків виправити помилки і зберегти стосунки.

Близнюки

Не вдасться всидіти на одному місці представникам транспортної галузі: водіям-далекобійникам, авіаторам чи морякам. Навіть якщо ви по горло завалені роботою, не відмовляйтеся від вигідних договорів і пропозицій.

Рак

День вдалий для бізнесу. Можливі фінансові надходження не лише до тих, хто по-справжньому вміє робити гроші, але й до тих, хто їх просто щиро любить. День обіцяє бути благополучним за умови, що ви утримаєтеся від далеких поїздок і складних переговорів.

Лев

День пройде без особливих потрясінь, хіба що активізуються суперники, конкуренти. Знайшовши слушний момент, вони можуть зайняти ваше місце. Але все таки кількість щасливих подій набагато перевершуватиме число провалів.

Діва

5 жовтня у Дів прокинеться хист до облаштування побуту. Багатьом доведеться викласти пристойну суму на ремонт чи купівлю габаритних меблів. Уважно перевірте чеки чи документацію, кілька разів проговоріть умови договорів.

Терези

День сприяє подорожам, діловим поїздкам. Терези можуть відправитися в закордонну поїздку. Намагайтеся позбавлятися шаблонів - і подарунок долі виявиться вражаючим. Якщо в минулому місяці ви отримали щось авансом – дуже важливо здобуте зберегти і примножити.

Скорпіон

Скорпіони можуть придбати нерухомість. Якщо ви не змогли нічого відкласти - це поганий знак. Але ще є час виправити становище. Терміново заведість скарбничку і вам не доведеться гадати, на що жити.

Стрілець

Ретельно перевіряйте інформацію (щоб вона не виявилася неправдивою), що надходить, правильність оформлення документів, стежте за своєю сумкою і гаманцем.

Козеріг

Матеріальне становище дозволить Козерогам задобрювати образливих родичів подарунками, продовжуючи в той же час наполегливо і нестримно втілювати в життя плани, що стосуються спільного майна. Ви зможете досягти повного здійснення своїх бажань, якщо зумієте стримувати емоції.

Водолій

Поправити здоров'я можна, урівноваживши свій душевний стан. Не ведіть занадто активний спосіб життя. Самий час пошукати інформацію про наявне у вас захворювання і застосувати на практиці рекомендації, щоб позбутися від нього. Хороший час для зміни режиму харчування.

Риби

Вам вдасться підвищити дисципліну в колективі, поліпшити організацію праці, зміцнити свої службові позиції, загалом, використати з толком можливості, що підвернулися. Ви зможете досягти повного здійснення своїх бажань, якщо використовуватимете свою здатність вільно орієнтуватися у будь-якій соціальній ситуації і знаходити вихід з будь-яких важких ситуацій.

Нагадаємо, спортсмени з каяк-клубу "Одеса" змайстрували човен, на якому змогли пропливти 20 км від рукава Дністра до Чорного моря. Задля створення винаходу з річки виловили пластикові пляшки та сміття. 

Вийти в ефір