Останні новини

Скандал у відкритій Трухановим лікарні: через відключення світла хворі на COVID-19 залишаються без кисню

В адміністрації закладу заперечують, що через ці проблеми можуть постраждати люди.

У міській клінічній лікарні №8, яка приймає хворих на COVID-19 проблеми з електропостачанням. Там вночі вимикають світло, через що пацієнти залишаються без доступу до медичного кисню. 

Про це повідомляє Odesa Live

Читайте також: 11-річний хлопчик хворий на COVID-19 помер у Харкові

В той момент, коли прибув наш кореспондент Дмитро Тельпіс, світло у медичному закладі вже було. Однак, дружина одного з пацієнтів підтвердила, що у лікарні вже кілька разів вимикали електропостачання і навіть сьогодні вночі, з 1 на 2 квітня, планували відключити на одну годину. 

“З 1 години до 7 ранку - без кисню. Кисню - не було у них. І через це, стан їх (пацієнтів - ред.) дуже погіршився. 6 годин без кисню. Чи був тут генератор, чи робили вони щось, чи вмикали, чи це кисень не могли запустити? Може це не стало кисню? На ці питання відповідь ніхто не надає”, - розповідає жінка поза камерою, тому що боїться, що її заяви можуть вплинути на хід лікування.  

В адміністрації лікарні запевняють, що світло дійсно вимикалося, але не о 1 годині ночі, а о 3:30. У цей час справді було мало кисню, але пацієнти його все ж отримували. Чому автоматично не запустився додатковий генератор - не пояснюють. 

“Навіть в ті дні коли був кисень вмирало по 7 людей. За цю добу вмерло 3 людини: один - вдень, два - вночі”, - коментує ситуацію директорка лікарні Марія Бобкова. 

Нагадаємо: 

  • З 23 березня Одеса та область офіційно перейшли у “червону” зону карантину. Саме тому на територіях встановлюються суворі обмеження, які діятимуть не менше 2 тижнів. Для закінчення локдауну потрібно, щоб протягом 5 днів епідпоказники були у нормі.
  • У вівторок, 23 березня, у лікарні на Фонтанській дорозі, 110 Геннадій Труханов особисто перевірив нове відділення для хворих на коронавірус. У закладі розгорнуть 120 ліжко-місць, 100 з яких - з підключенням до кисню.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04