Останні новини

Скандальні вибори: новообраний мер Одеси має паспорт іншою країни

МВС РФ відповіло на адвокатський запит та надали відповідні документи, які підтверджують російське громадянство мера Одеси Геннадія Труханова. Співзасновник медіацентру Одеська політична платформа Михайло Кузаконь запевняє, що приховування мером його громадянства не залишиться без відповідної уваги.

Про це повідомляє Odesa Live.

Громадянство одеського мера Геннадія Труханова викликає багато питань. В Україні подвійне громадянство заборонено, а очолювати керівні посади мають право лише громадяни України.

19 листопада на пресконференції одеської політичної платформи один із співзасновників Михайло Кузаконь заявив: “Громадянство втретє обраного мера Одеси не залишиться без відповідної уваги, але питання навіть не у цьому, а у тому, що Геннадій Труханов приховує цей факт та продовжує брехати жителям багатомільйонного міста”.

Нагадаємо, у соцмережі оприлюднили відповідь Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації. Згідно з документом, чинний мер Одеси і кандидат на повторний термін на цю ж посаду Геннадій Труханов є громадянином Росії.

Вийти в ефір
05.12