Останні новини

Ситуація з податковою та митницею: колишній міністр фінансів подав у відставку з посади радника голови Офісу президента

18 листопада стало відомо, чому колишній міністр фінансів Ігор Уманський подав у відставку з посади радника голови Офісу президента Андрія Єрмака. Це пов’язано з невирішенням ситуації у Податковій і Митній службах.

Про це повідомляє Укрінформ.

Основною метою Ігоря Уманського в ОП була "боротьба зі схемами в Податковій та Митній службах", однак за пів року ця робота провалилася - і він вирішив написати заяву на звільнення.

"І ситуацію навколо Митниці та Податкової, Автодору, загальне озвучував - реакція була досить бурхлива, але, на жаль, я не побачив відповідних дій. Саме тому переконаний, що тільки через публічну позицію, через публічний тиск на керівників влади можливо змінити їхню позицію... Саме тому, щоб мати можливість публічно про це говорити, я написав заяву, тому що, маючи статус радника, це робити некоректно і неетично. Заяву про відставку я подав", - сказав Ігор Уманський.

Нагадаємо, уряд затвердив передислокацію трьох військових частин у місто Бердянськ Запорізької області та ще одну військову частину - в Очаків на Миколаївщині. Відповідне рішення було прийнято 18 листопада на засіданні Кабміну.

Вийти в ефір
02.12