Останні новини

Швидше пішки: ситуація на дорогах Одеси 9 жовтня

Ранок п'ятниці, 9 жовтня, одесити знову зустрічають у заторах. В деяких місцях їх можна оминути, а в деяких доведеться набратися терпіння.

Про таке повідомляє Google Maps.

Водіям в Суворовському районі традиційно складно буде їхати на відрізках Південної та Об'їзної дорі, а також проспектом Добровольського. 

Снимок экрана 2020-10-09 в 8.16.42.png

У центральній частині міста та на під'їздах до неї вимушені зупинки водії зроблять по вулицях: Червонослобідська, Маловського, Базарна, Преображенського, Велика Арнаутська, Мала Арнаутська, Катерининська, Водопровідна, проспект Гагаріна та Шевченка. Найгірша ситуація по вулиці Середньофонтанській. Решта доріг -"помаранчеві", а це означає що можна неквапливо їхати. 

Снимок экрана 2020-10-09 в 8.30.51.png

Гірша ситуація в районі Аркадії - там "найчервоніші" лінії на вулицях: Чубаївська, Посмітного, Генуезька, Черняховського, Адміральський проспект, Фонтанська дорога та Маршала Малиновського. Не варто їхати й на вулицю Фонтанську, Академіка Філатова, Краснова та Люстдорфську дорогу.

Снимок экрана 2020-10-09 в 8.38.35.pngТож тим, хто вже застряг у заторах бажаємо не втратити позитивний настрій, а тим, хто тільки планує маршрут - радимо подихати свіжим повітрям і прогулятися пішки.

Нагадаємо, у Приморському районі зіштовхнулися фура і автокран. Зокрема, водій вантажівки Mercedes-Benz, рухаючись по вулиці Водопровідній в напрямку Привокзальної площі, здійснив зіткнення з автомобілем Mitsubishi, який припаркувався на тротуарі та обслуговував рекламний бігборд.

Вийти в ефір