Останні новини

Швидше беріться за серйозні справи: на підході Ретроградний Марс

Для того щоб почати нові серйозні проекти треба вибрати саме той час коли астрологічні перешкоди зникнуть. На жаль у 2020 році не так багато астрологічно приємних днів, тому не можна упускати ніякого гармоничного періода.

Про це розповідає астролог Людмила Халанська у своєму блозі на сайті OBOZREVATEL.

Людмила зазначає: "Адже саме 2020 ий рік астрологічно дуже підходить для початку довгострокових, грунтовних проектів. Це обумовлено сильним впливом Козерога протягом всього року: то, що починається під його впливом, як правило, має довгу, міцну життя".

Завдяки козерогу, початий цього року карантин залишиться з нами ще надовго, і матиме серйозні наслідки вважає астролог.  

Також Людмила повідомляє: “10 вересня Марс вступить в ретроградну фазу руху, яка закінчиться 14 листопада. Цей період не підходить для нових справ і початку відповідальних процесів. Однак до ретроградності Марса у вересні випаде кілька цілком гармонійних днів”.

Тому якщо у вас в планах є важливі проекти, їх слід почати до 10 вересня, а найкраще - з 6 по 8 число, коли негативні аспекти вже втратять силу, а нові ще не наберуть обертів.

Наступний такий період буде тільки в другої половині листопада, тому треба це зробити зараз. “Не втрачайте свого часу,” - рекомендує астролог. 

Нагадаємо, що Odesa Live кожного дня дає свій найточніший в світі гороскоп. Тому якщо хочеться спланувати своє життя так щоб зірки не заважали, потрібно пріслухатися до порад наданих в цьому гороскопі

Вийти в ефір