Останні новини

Шрі-Ланка відкрила свої кордони: що необхідно для в'їзду

Запинятися буде можливо тілько в одному з 55 готелів.

З 21 січня Шрі-Ланка офіційно відкрила свої кордони для мандрівників. Рішення було прийнято, незважаючи на зростання кількості хворих коронавірусів, 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на АР.

Читайте також: ВООЗ не зафіксувала жодного випадку смерті внаслідок щеплення вакциною проти COVID-19

У Бюро сприяння туризму заявили, що намагалися прийняти всі запобіжні заходи, щоб відпочинок на курорті був "максимально безпечним, надійним і безтурботним". Перші два тижні туристи зможуть зупинятися тільки в одному з 55 готелів, які будуть відкриті тільки для іноземців без доступу туди місцевих жителів.

Для в'їзду в країну необхідно буде пред'явити ПЛР-тест на COVID-19 з негативними результатом, зроблений не пізніше 96 годин до прибуття. Також тести треба буде зробити вже в готелі безпосередньо перед заселенням і через п'ять днів перебування. Якщо поїздка триватиме довше тижня, через сім днів тест необхідно буде повторити.

Додатково туристи повинні будуть купити на місці страховку за 12 доларів з покриттям до 50 000 доларів на медичні витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19.

Оформити візу на Шрі-Ланку можна буде тільки в режимі онлайн, видача віз на місці по прибуттю зараз припинена. Відвідувати туристи зможуть тільки певні дозволені місця.

Читайте також: COVID-статистика на Одещині та в Україні 21 січня

Нагадаємо:

  • Очільник Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов, що в організації виключають, що 2021 рік пройде під знаком COVID-19, але сподіваються, що ситуація не буде такою важкою, як в 2020-му. За словами міністра, після закінчення посиленого карантину 24 січня, МОЗ буде регулювати обмеження з оглядом на епідемічну ситуацію.
  • В Україні планують створити реєстр людей, які вакцинувалися від COVID-19. За допомогою цього медики зможуть контролювати стан здоров'я щеплених людей.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Теги:
Вийти в ефір
09.03