Останні новини

Шість років без домівки та родини: історія людини, яка вирішила, що його життя — це подорож

Їсть, що люди дадуть, спить де прийдеться, але встиг побачити півсвіту. Так живе людина, яка ризикнула без грошей та автівки спрямувати у подорож по всім країнам. Що важливо мандрівнику, в якого немає нічого? Що зрозумів чоловік за шість років без роботи та грошей та чому в Україні найкращі правоохоронці, читайте у матеріалі Odesa Live.

IMG_9949.JPG

"Я Фернандо з Аргентини, я подорожую вже шість років і дев'ять місяців тому, я побудував цей байк", - з цієї фрази почалось моє знайомство з цим дивовижним чоловіком. 

Фернандо Оскар-Каліга подорожує вже шість років, всього чоловіку виповнилося 38. Вирішив кинути все та поїхати у всесвітню подорож чоловік зненацька та без причин. Про прийняте рішення мандрівник ще не разу не пошкодував, хоча і сумує за родиною. Родина мандрівника та друзі, до змін в його житті віднеслися з розумінням.

"Моя родина мене підтримує у моєму захопленні, останній час, вони і самі кажуть, що хочуть, як я. Все життя подорожувати", - розповідає чоловік.

За цей час аргентинець встиг побувати в Аргентині, Перу, Італії, Росії, Латвія, Монголії, Іспанії, Естонії, в Україну Фернандо потрапив з Білорусії. Велосипед та домівку на колесах, екстремал побудував вже в Україні, з того, що знайшов. До України чоловік подорожував, як вдавалось: автостопом, потягом, автобусом. З України мандрівник планує плити до Туреччини, Фернандо каже, що через карантин, єдина можливість подорожувати далі, це пароплавом до Туреччини, а там, як вийде.IMG_9946.JPG

Найкращі правоохоронці 

В Україні Фернандо вже встиг побувати в Києві, Житомирі, Овідіополі, влітку чоловік жив на узбережжі, в Затоці та Грибовки. Щоб вижити аргентинець підробляв кухарем у закладах та торгував продуктами на узбережжі. Як каже чоловік, купували їжу з його рук відпочиваючи охоче, робили з ним фото та спілкувались. Часто люди запрошували Фернандо до себе, де чоловік жив від декількох днів до тижнів.

"Це такий обмін культурного досвіду, я розповідаю людям, як живуть в інших країнах, що люблять, що їдять, чим захоплюються, люди, своєю чергою, розповідають мені про життя в Україні, та вчать новому. Наприклад я вже вмію варити борщ", - ділиться Фернандо.

Іноді і власники готелів та хостелів запрошують чоловіка переночувати до своїх закладів, як ніхто не запросив, то спить Фернандо у власноруч побудованому будинку. Тут є все: обігрівач, постіль, кип'ятильник, зарядні пристрої. Щось чоловік купував сам, щось давали люди. Коли холодно, мандрівник приїжджає до заправки та ночує там, користуючись електроенергією для обігріву. Як каже аргентинець, в Україні найкращі військові та поліціянти.

"У мене багато подарунків та сувенірів від військових та поліції. Коли мене перші рази зупиняли, я відразу шукав паспорт та маску, думав чи документи перевірити бажають, чи через карантин зупиняють, а вони просто хотіли зробити зі мною селфі", - ділиться Фернандо.

Майже всі правоохоронці пригощали аргентинця кавою, їжею та допомогли грошима.

"В Україні всі люди дуже добрі, щирі та гостинні. Я зустрів багато цікавих та талановитих українців, які мені допомагають", - розповідає мандрівник.

Перед поїздкою до Туреччини, Фернандо хоче потрапити до файного українського хутора, щоб відчути атмосферу національного побуту та пізнати старовинні традиції.

У подорожі не до хвороб

За всі роки подорожування чоловік ні разу не потрапляв до лікарні та взагалі не хворів.

"Я піклуюсь про себе, тепло одягаюсь, п'ю тільки в пляшках воду та їм тільки свіжу їжу. Взагалі мені здається, що у подорожі, ти ніколи не захворієш, тому що не до цього. За весь час подорожі в мене, навіть, зуби не боліли", - сміється Фернандо.

Спілкуючись з людьми мандрівник розповідає про цікавість такого життя без обов'язків, прив'язок та системи.

"Я мотивую людей жити як я, довгим та простим життям. В мене немає ні обов'язків ні планів, кожен день мене дивує чимось новим", - пояснює аргентинець.

Фернандо не читає новин, та не цікавиться політикою, кожну країну, яку відвідує мандрівник, він вважає своєю домівкою.

"Мені все одно, хто проти кого та через що воює. Я спілкуюсь зі звичайними людьми, вони всі добрі до мене, а інше мене не цікавить", - пояснює мандрівник.

Закінчувати свою подорож та повертатись до звичайного життя, чоловік не планує.

"Я сумую за родиною, але жити минулим життям я не хочу, мені подобається жити легко. Я раджу всім подорожувати, тому що це корисно для життя", - пояснює Фернандо.

Як каже мандрівник, подорож його навчила бути хорошою людиною та бачити в людях краще.

"За весь час моєї подорожі зі мною не траплялось нічого поганого: мене не грабували, не били, не виганяли. Коли ти стаєш хорошою людиною, біля тебе будується якась аура, яка притягує тільки хороше у твоє життя", - пояснює чоловік.

В Україні кажуть, що хороша людина це не професія, але Фернандо вважає по іншому. На думку мандрівника, головне, що треба робити в цьому житті, це бути хорошою людиною, та навчитись бачити в людях найкраще, а все інше, то тимчасово.IMG_9945.JPG

Нагадаємо, міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко направив книги "Справа Василя Стуса", які заборонив продавати та поширювати київський суд, з нового тиражу в національні та обласні бібліотеки. Вони з’являться там вже найближчими днями, у тому числі на Одещині.

Теги:
Вийти в ефір
05.12