Останні новини

Щоб сиділося веселіше: в британській в’язниці облаштували контактний зоопарк

Ближче до тварин, подалі від стресу.

У в’язниці HMP Hindley, яка знаходиться у Великобританії подбали про психологічний стан засуджених та облаштували у закладі контактний зоопарк і місце для садівництва. Таким способом автори ідеї планують знімати стресс в ув’язнених та надати їм заряд позитивних емоцій. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Daily Mail.

Читайте також: у Кривому Розі з аукціону продають жіночу білизну за 20 гривень

Тварини в контактному зоопарку невеликі, серед них можуть бути шиншили і кролики, морські свинки і єноти, черепахи, курчата, кози і вівці, поросята.

Узбагойзя.jpg

Фото: Getty Images

Раніше ця в'язниця мала дуже поганою репутацією - тут звичайним явищем було насильство, а також відзначалися випадки вживання наркотиків ув'язненими.

Чарлі Тейлор, головний інспектор виправних установ Її Величності, відвідав HM Prison Hindley і був радий тим змінам, які відбулися. Зокрема, він написав в звіті, що "адміністрація створила для ув'язнених сад з невеликими тваринами, а також політунель, де бажаючі могли б займатися садівництвом".

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04