Останні новини

Щоб смачненько було: одеські чиновники виділили на їдальню ОДА - 2 мільйони гривень

Також витрати передбачені і на інші комунальні підприємства регіону.

Чиновники Одеської ОДА запланували 240 мільйонів гривень на утримання комунальних підприємств найближчими двома роками. Так, на витрати їдальні ОДА направили таку ж саму суму (2 мільйони гривень), як і на Палац спорту. 

Про це повідомляє Odesa Live

Читайте також: Що встиг зробити на посаді за перші 100 днів Сергій Гриневецький

Коштами з бюджету забезпечуються також і комунальні підприємства, які практично не працюють, але залишаються на балансі області. Взагалі 240 мільйонів - це сума передбачена для планового дофінансування 20 комунальних підприємств, однак згодом їх можуть переглянути. 

Експерти припускають, що витрати на утримання КП можуть знизитись, адже в планах облради закладена ліквідація Комунального Управління “Регіональної служби охорони”. На потреби цього підприємства витрачають приблизно від 5 до 8 мільйонів гривень на рік. 

Заощадити гроші ОДА заважають збиткові КП, які зараз знаходяться на стадії ліквідації. Там наразі працюють кілька співробітників і витрати з бюджету в основному йдуть на оплату зарплати. Однак, проблема полягає у тому, що подібні підприємства можуть мати заборгованості, з якими одеські чиновники не хочуть або не можуть розрахуватися.

Більше деталей можна переглянути у відео. 


Нагадаємо: 

  • На Одещині упродовж останніх 3-4 років близько 5 тисяч дітей-сиріт шукають сім'ю. На жаль, їхня кількість не зменшується. Ба більше - якщо раніше в основному "сиротіли" сім'ї з 1-2 дітьми, то нині без батьків частіше залишаються багатодітні сім'ї з 3-6 дітьми. 
  • В Одеській ОДА обіцяють покрити інтернетом весь регіон, перевести документообіг в онлайн і підвищити цифрову грамотність населення. Наша область стала однією з перших, де призначили профільного заступника голови ОДА, а до кінця поточного тижня обіцяють створити й профільний департамент.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04