Останні новини

Щоб квартира не була схожа на сарай: дизайнерські поради, які допоможуть зробити помешкання стильним

Щоб не наробити помилок під час облаштовування оселі - варто знати про комплементарні кольори.

Щоб око раділо кожного разу, як відчиняються вхідні двері додому - одного лишень євроремонту недостатньо. Дизайнери постійно наголошують на важливості правильного підбору кольорів та їх відтінків, адже за рахунок цього і створюється композиція інтер'єру. Тому, щоб не наробити помилок під час облаштовування оселі - варто знати про комплементарні кольори.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Village.

Читайте також: Мілітарі-стиль у колекціях весна-літо 2021

Існує певне коло Іттена, яке використовують часто в дизайні, графіці та візуальному мистецтві. Протилежні кольори у ньому утворюють найяскравіші поєднання. Наприклад: червоний та зелений, жовтий з фіолетовим та синій і помаранчевий. 

"Коплементарна палітра інтер’єру - це сміливий крок. Яскравий інтер’єр свідчить і про яскравість його власника", - зазначає дизайнерка Марія Сохацька.

Коло Іттенаjpeg

Фото: Village

Комбінуючи кольори, варто обирати за основу насичений тон, доповнюючи його м’яким відтінком, розташованим навпроти. Якщо ви не впевнені, що насичений колір комфортний для вас, але бажаєте додати фарб до нейтральної бази – обирайте півтони, легкі кольорові градації.

Дизайн.png

Фото: Design Seeds

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok