ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Що відбувається з Delfi. Трансляція Odesa Live

8 вересня в Одесі завершується підготовчий етап до підняття танкера Delfi, який "стоїть" на пляжі "Дельфін" з 2019 року. Так, роботи ведуться з самого ранку, але помітних результатів поки не дають. 

Зазначимо, що за словами міністра інфраструктури Владислава Криклія ситуація з Делфі - не місце для політики, а екологи щодня перевіряють стан води біля танкера. Odesa Live слідкує за роботами навколо судна та розповість всі подробиці. 

Від ранку наш кореспондент Дмитро Тельпіс спостерігає за процесом підготовки до підйому.

"Я сподіваюся, що цей серіал з Delfi буде трішки коротшим, ніж "Санта-Барбара". Розповідаю, що коїться на пляжі "Дельфін": від самого ранку на танкері працюють декілька робочих, біля самого танкера знаходяться два буксири - один трохи на відстані, а інший просто біля Delfi. Наразі працює кран Атлас-4. З танкера від самого ранку починає витікати вода, а це означає, що з нього її викачують", - говорить Дмитро.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/j4S005G4XGA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На пляжі “Дельфін” проводиться фінальний етап ліквідації наслідків затонулого танкера Delfi. Там на судні ріжуть зайвий метал, працює кран і на борту можна спостерігати близько десятка робітників. Про це повідомили ведучий Олег Байдалюк та ведуча оперативного штабу Вероніка Нікітіна.

"Не скажу, що є активний рух, бачила щойно, як працював плавкран "Атлас-4". Так само, як учора, сьогодні намагалися зрізати непотрібний метал", - розповіла кореспондентка. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Pq7dDlGf8Sc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Ведучі студії Odesa Live Катерина Банкова та Григорій Блайда поспілкувалися з народною депутаткою України Катериною Плачковою, яка розповіла про те, чому танкер Delfi досі лежить на пляжі "Дельфін".

"Була певна домовленість з тепер уже колишнім капітаном морського порту, АМПУ, Одеської ОДА, які разом із судновласником впродовж 9 місяців продовжували строки підняття. Ми втратили дуже багато часу. Я не вірю у те, що буде визначена точна дата підняття судна, це станеться значно пізніше. Причина у тому, що робітники щодня знаходять нові й нові проблеми", - зазначила депутатка.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/UrpmW0xaelk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На судні Delfi зрізають зайвий метал, працює кран і на борту можна спостерігати близько десятка робітників.

“Зараз ви можете бачити, що там така волога доріжка на палубі. Коли ми під'їхали, воду вочевидь відкачували з середини Delfi, хоча він заповнений там через пробоїну. Було видно, що то не мазут, а саме брудна вода. Вона була не такого кольору як в морі, але зеленувато-сірого, тобто це брудна вода: жодного мазуту, жодних інших якихось шкідливих речовин”, — розповідає ведучий Odesa Live Олег Байдалюк.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Pq7dDlGf8Sc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Виїзна студія Odesa Live після трьох годин перебування поблизу танкера Delfi розповіла про завершальний етап підготовчих до підйому робіт. Вероніка Нікітіна та Олег Байдалюк слідкують за діями робітників на Delfi.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/h5rFZ0pFwqw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій прокоментував Odesa Live процес підготовки танкера Delfi до підняття та відбуксирування.

"Я не хочу казати про дні, конкретний час. Усе залежить від погоди. Точно можу сказати, що вже фінальна стадія. Спочатку Delfi поставили на кіль, потім його підняли на воді. Під час процесу надання плавучості виявили додаткові проблеми у машинному відділенні, там пішли тріщини і в них також почало заливати. Це все загерметизують, після чого буде продовжуватися підняття і забезпечення стабільної плавучості судна і його почнуть виводити з пляжу", - каже Владислав Криклій.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/s3_htjSOcdc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>