Останні новини

Шарій отримав підозру від СБУ: в чому звинувачують скандального проросійського блогера

Він діяв з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали.

Блогеру, який проживає в Іспанії, Анатолію Шарію повідомлено про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян. Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в його інтерв’ю та виступах наявні факти його підривної діяльності проти України.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу СБУ

Читайте також: З березня в Україні запрацює Центр протидії дезінформації

"На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур", - йдеться у повідомлені.

Шарій 2.PNG

Фото: пресслужба СБУ

Починаючи з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали Анатолій Шарій сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Шарій 1.PNG

Фото: пресслужба СБУ

Зокрема, пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни. Метою було – загострення і дестабілізація суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів. 


Шарій 4.jpg

Фото: пресслужба СБУ

Шарій 3.jpg

Фото: пресслужба СБУ

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!