Останні новини

Серйозне забруднення ґрунту: в Одесі підприємство скидає нечистоти у парк Перемоги

На цей момент збитки підраховуються, також екологи звернулися в правоохоронні органи для порушення провадження.

Інспектори Державної екологічної інспекції перевірили проби ґрунту з парку Перемоги й виявили високий рівень забруднення нечистотами. У ході розслідування вони встановили причетність працівників підприємства “Бласт”. При проведенні робіт з каналізаційними колодязями вони нібито скидали поруч нечистоти.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу.

Читайте також: Відповідають нормам питної води - в Одесі перевірили бювети

Інспекція.jpg

Фото: Державна екологічна інспекція

Екологи звернули увагу на те, що таке поводження з каналізаційними відходами може привести до погіршення епідеміологічного стану населення. Також в комісії зазначили, що це не перша справа за участю даного підприємства. Інспектори взяли проби ґрунту для детальної експертизи.

Нагадаємо: 

  • В Одесі воду для споживання населенням недостатньо очищують від мікробів. Однак, це не впливає на підвищення цін на водопостачання, які наразі становлять 30,03 гривень за кубометр. 
  • В Одесі за минулий рік провели лабораторний моніторинг основних показників навколишнього середовища у закладах освіти. Так, у 172 пробах питної води виявили відхилення, а 1 545 вимірювань рівнів освітленості нижче норми.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05