Останні новини

Сергій Ківалов про Миколу Скорика: “Давайте об'єднаймося, щоб підтримати майбутнього мера”

Народний депутат п’яти скликань Сергій Ківалов підтримав кандидата на посаду мера Одеси від “Опозиційної платформи - За життя” Миколу Скорика. Свою промову він озвучив на мітингу в міському саду, де зібралися представники політичної сили і одесити. 

Про це повідомляє кореспондент Odesa Live.

"Микола Скорик проявив себе з першого дня, він знає що таке традиції Одеси. Людина, яка небайдужа до всього, что відбувається в нашому місті. Ви знаєте ми не випадково знаходимося тут в самому центрі Одеси, тому що знаємо: з приходом Миколи Скорика наше місто розквітне. З приходом Миколи Скорика наше місто побачать і гості, і одесити зовсім іншим. Одеса заслуговує на гарного керівника. Він був головою обласної ради тривалий час, він був губернатором нашої області. Він гарний економіст і хороший менеджер. Дорогі друзі, давайте підтримаємо Миколи Скорика на виборах мера Одеси. Давайте всі прийдемо цієї неділі і запросимо всіх, хто ще в роздумах. Давайте об'єднаємося, щоб підтримати майбутнього мера і щоб Одеса процвітала", - наголосив Сергій Ківалов. 

Раніше Odesa Live повідомляв, що Миколу Скорика підтримав співголова фракції “Опозиційна платформа - За життя” Юрій Бойко, народна депутатка Наталія Королевська, Нестор Шуфрич та Євген Червоненко. Сам Микола Скорик висловив впевненість в перемозіВийти в ефір
05.12