Останні новини

Серед першочергових завдань Уряду на 2021 рік є завершення земельної реформи та проведення “Великої приватизації”

Учасники зустрічі підбили підсумки сьомого засідання Ради асоціації Україна - ЄС, що відбулося 11 лютого у Брюсселі.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі з послами країн ЄС обговорили залучення інвестицій в економіку України. Глава уряду повідомив, що Кабінет Міністрів на засіданні у середу наділив UkraineInvest повноваженнями супроводу інвесторів зі значними інвестиціями, що є важливим кроком для реалізації ініціативи Президента.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Урядовий портал.

Читайте також: Через рішення Конституційного суду закрили 103 справи про недостовірне декларуванняДенис Шмигаль.jpg

Фото: Wiki

“Минулого року ми вдало розпочали й провели малу приватизацію, цього року маємо на меті залучити до 12 млрд грн від продажу об’єктів великої приватизації”, - підкреслив Денис Шмигаль.

Учасники зустрічі підбили підсумки сьомого засідання Ради асоціації Україна - ЄС, що відбулося 11 лютого у Брюсселі.

“Ми багато працюємо над тим, щоб умови для інвесторів ставали сприятливішими. Починаючи від "Дія City", завершуючи запровадженням в енергетиці RAB-тарифів. Це абсолютно європейський інструмент, покликаний здешевити підключення інвесторів до енергомереж, що було одним з найнижчих показників України в рейтингу Doing Business”, - зазначив Денис Шмигаль.

Загалом, за його словами, лібералізація торгівлі між Україною та ЄС, а саме "промисловий безвіз" та приєднання української енергосистеми до європейської мережі ENTSO-E, - це конкретні кроки уряду для подальшої євроінтеграції України.

“Ми домовилися про проведення цьогоріч всебічного перегляду досягнення цілей Угоди про асоціацію та, зокрема, підтвердили готовність розпочати консультації щодо подальшого перегляду лібералізації торгівлі товарами в рамках ПВЗВТ”, — зазначив Прем’єр-міністр.

Він зауважив, що за результатами засідання сторони узгодили подальші кроки у частині інтеграції до внутрішнього ринку ЄС та поглиблення секторальної інтеграції.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!