Останні новини

Секторальні санкції: Кулеба представив міністрам МЗС Євросоюзу план “стримування Росії”

Російська Федерація нарощує військову присутність поблизу державного кордону України на півночі, на сході та на півдні, а також в окупованому Криму.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на засіданні глав МЗС країн Європейського Союзу запропонував покроковий план дій задля стримування подальшої ескалації з боку Росії. Основний елемент тиску - підготовка нового пакету секторальних санкцій.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Twitter Кулеби.

Читайте також: РФ відправить додому 10 американських дипломатів

“На засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС поінформував колег про небезпечний курс РФ на загострення. Я запропонував покроковий план дій задля стримування подальшої ескалації РФ. Основний елемент: підготовка нового пакету секторальних санкцій. Персональних вже недостатньо”, - написав він.

Хакермен Кулеба.jpg

Фото: Twitter Кулеби

Міністр оборони Андрій Таран під час виступу на засіданні підкомітету Європарламенту з питань безпеки й оборони 14 квітня повідомив, що загальна потужність російських військ, які сконцентровані вздовж українського кордону, сягає 56 тактичних груп батальйонного рівня зі 110 тисячами військовослужбовців.

За його словами, справжніми цілями нарощування Росією військової присутності біля кордонів України можуть бути посилення тиску на Київ з метою примусу до поступок у переговорному процесі й демонстрація готовності до застосування збройної сили.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05