Останні новини

Санкції США проти українців та Bitcoin, який не зміг: головні події країни та світу

Дайджест новин за 11 січня.

За 11 січня в Україні та в світі відбулося багато цікавих подій. Так, наприклад, за океаном США ввели санкції проти українських компаній, та окремих громадян. Bitcoin, судячи з усього, не витримав напруги і впав, а Зеленський вирішив підвищити заробітну плату немедичним працівникам.

Головні події України та світу для вас зібрав Odesa Live.

Санкції США проти українців

Мінфін США в понеділок, 11 січня, оголосив про введення санкції проти громадян і організацій України через "втручання у вибори". Зокрема, під санкції потрапили ресурси ТОВ Ера-Медіа, інформагентство Only News, Nabuleaks і ТОВ Скептик, воно ж Бегемот Медіа.

Капитолий.jpg

Фото: з відкритих джерел

Імпічмент Трампу 2.0.

Палата представників США, яку контролює демократична більшість, офіційно оприлюднила текст резолюції щодо другого імпічменту президента Дональда Трампа. Документ розглядатиметься в понеділок на загальному засіданні.

Трамп.jpg

Фото: з відкритих джерел

Bitcoin впав

Станом на 11 січня вартість Bitcoin знизилася на понад 8 тисяч доларів або на більш як 20%. При тому, що у п’ятницю, 8 січня, був зафіксований історичний рекорд собівартості на рівні 41 962 долари.

Биткоин.jpg

Фото: з відкритих джерел

Підвищення зарплати немедичним фахівцям

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який має на меті підвищення рівня соціального захисту працівників медзакладів, які залучені до надання медичних послуг, однак, мають вищу немедичну освіту. Йдеться про Закон "Про внесення зміни до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо пільг та підвищення оплати праці професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я" (№ 1123-IX).

Зеленский.jpg

Фото: з відкритих джерел

Довгоочікуваний маршрут “Північ-Південь”

11 січня директор департаменту міського господарства Одеської міськради Дмитро Жеман у ході щотижневого відеозвіту розповів про те, що у поточному році планують запустити трамвайний маршрут “Північ-Південь”. Для цього повторно оголосять тендер на закупівлю нового рухомого складу.

Трамвай.jpg

Фото: з відкритих джерел

Нагадаємо: