Останні новини

Самі напросилися: в Британії для дослідження інфікують коронавірусом 90 добровольців

В дослідженні візьмуть участь особи віком від 18 до 30 років.

Перше у світі дослідження, що передбачає зараження добровольців коронавірусом, почнеться невдовзі у Великій Британії. Відповідний британський орган з питань етики клінічних випробувань дав на це дозвіл.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на The Guardian.

Читайте також: В Британії у двох працівників Національної служби охорони здоров’я виникла алергічна реакція на вакцину Pfizer і BioNTech

Зазначається, що в дослідженні візьмуть участь до 90 ретельно відібраних, здорових добровольців віком від 18 до 30 років, які будуть піддані дії COVID-19 в безпечному та контрольованому середовищі.

На початковому етапі встановлять найменшу кількість вірусу, необхідну для інфікування, щоби дослідити імунну відповідь організму і те, як вірус передається від людини до людини.

Вчені та лікарі ретельно стежитимуть за піддослідними цілодобово після контакту з вірусом. Для зараження використовуватимуть варіант вірусу, який циркулював у Великій Британії торік, а не новий штам.

На проведення дослідження уряд Британії виділив 33,6 млн фунтів стерлінгів. Представник британського уряду Квасі Квартенг заявив, що дослідження стане важливим елементом у боротьбі з коронавірусом.

дослідження.jpeg

Фото: pexels

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!