Останні новини

Розкрили 2 вбивства і склали понад 2 тисячі протоколів: поліцейські Одещини про перший тиждень роботи у новому році

Судячи з даних, поліцейським було чим зайняти себе за ці 7 днів.

Поліція Одещини представила результати оперативно-службової діяльності за попередній тиждень, з 4 по 10 січня. Так було розкрито 2 вбивства, а на дорогах області правоохоронці зафіксували 314 ДТП.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ГУ Національної поліції в Одеській області.

Так за останній тиждень правоохоронці розпочали 614 розслідувань і склали 2287 адміністративних протоколів. Загалом було затримано 7 злочинців, які перебували у розшуку, а також встановлено 471 особу, яка вчинила кримінальне правопорушення. За цей тиждень правоохоронці також встигли повідомити про підозру 176 особам.

Що стосується зброї і вбивств, то як звітує поліція, за минулий тиждень з незаконного обігу вилучено 24 одиниці зброї і боєприпасів. За цей час захисники порядку, також змогли розкрити 2 вбивства та 2 тяжких тілесних ушкодження. За 7 днів, в Одеській області відбулася всього одна подія, в якій залучили спеціалістів-вибухотехніків.

На дорогах Одещини теж неспокійно - 314 ДТП за тиждень, з яких 15 випадків із потерпілими. Загалом від дорожніх пригод постраждало 20 людей, а ще 6 загинули.

Полиция.jpg

Інфографіка: пресслужба ГУ Національної поліції в Одеській області

Нагадаємо: