Останні новини

Російська пропаганда, дезінформація та війна: Зеленський розповів чому в Україні складно запроваджувати реформи

Все це впливає на інвестклімат у країні.

Президент Володимир Зеленський впевнений, що реформи в Україні проводити складно через вплив "рейдерів" з 90-х. Зокрема винна російська пропаганда та дезінформація, а також війна, на яку витрачаються кошти.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ОП.

Читайте також: Головні події України та світу - США запровадили санкції проти Росії, а в Україну надійшла перша партія Pfizer

Зеля Зеленський Зе

Фото: ОП

Зеленський пояснив, що дезінформація впливає на курс валют та економіку в країні. Також президент нагадав про війну, яка ніби "теля, яке не можна нагодувати" і "висмоктує з економіки України усе".

"Дезінформація сьогодні вбиває все – впливає на курс валют, на інвестклімат – ми розуміємо, як перетягують інвесторів, і через це можуть не відкриватися нові фабрики, заводи, значить, не будуть з'являтися нові робочі місця. Тобто проникнення – це такий новий вид конкуренції. На жаль, це нечесна конкуренція. Але це – сучасні виклики, у яких ми живемо. Ми розуміємо, що війна – це таке "теля", яке не можна нагодувати; їй постійно треба давати їжу, гроші, і вона висмоктує з економіки України все. Тобто у нас постійно повинні бути напоготові 200-250 тисяч людей. Вони живуть війною", - зауважив очільник України. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05