Останні новини

Родина знову об‘єдналася: в Одеській області врятували лелеку, якого підстрелили - він одразу полетів до гнізда

Його самка кілька днів не їла та не пила.

В Одеській області у селі Троїцьке проживає сім’я лелек, а 20 квітня самця підстрелили невідомі. Місцеві жителі відвезли птаха на лікування до Одеського зоопарку, де він кілька був кілька днів й швидко пішов на поправку. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на ДТЕК “Одеські електромережі”.

Читайте також: В Одесі підприємство скидає нечистоти у парк Перемоги

За порадою орнітологів висадили лелеку на місці, де його зловили, коли відправляли до лікарні. Самець відразу впізнав місце та полетів до самиці та рідного гнізда.

На нього чекала лелечиха, яка висиджує потомство, що от-от має вилупитися. Її долею та долею майбутніх лелеченят переймалися місцеві жителі, бо вони знайомі з цією родиною тварин вже багато років.

Аби перевірити стан птахів - комунальники днями знеструмили електролінію та спецтехнікою підняли орнітологів для огляду гнізда. Мама-лелека в цей час полетіла до водойми пити воду. Яйця не чіпали, адже птаха могла від них відмовитись.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdtekoem%2Fvideos%2F263393855474639%2F&show_text=false&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05