Останні новини

Роботи тривали 10 років: в Одесі буде завершено реконструкцію будинку для військових у травні

Наразі у споруді встановлюють ліфт та проводять благоустрій території.

До травня 2021 року в Одесі планують завершити ремонтні роботи у житловому будинку для військових на Фонтанській дорозі, 14. Реконструкцію проводять відновлювальні підрозділи 8 навчального Чернігівського центру.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на IV сесію Одеської районної ради.

Читайте також: На Одещині у 2020 році здали в експлуатацію менше половини житла, аніж у 2019-му

ремонт

Фото: pexels.com

Відомо, що будинок, у якому знаходиться 80 квартир, почали ремонтувати ще у 2011 році. Проте вже протягом 10 років реконструкцію не можуть закінчити. Наразі виконати роботи планують до травня цього року.

За словами заступника Голови Адміністрації Держспецтрансслужби Олександра Ціховского, через попередний ремонт та недбалість будівельних фірм, які залишили будівлю без нагляду, її довелося демонтувати. Частина об'єкта була пошкоджень під впливом атмосферних опадів і вандалізму: електропроводка вирвана, вхідні двері вибиті і зламані, натяжні стелі пошкоджені. 

“Не дивлячись на технічні складності і значущі трудовитрати, пов'язані з демонтажем, усунення недоробок і прорахунків, зроблених попередниками, працівники держспецтранспортування забезпечили високий темп, технологічну послідовність і зразкову організацію виконання робіт. Наразі проводиться благоустрій території, монтаж і пусконалагоджувальні роботи ліфтового обладнання, і оздоблювальні роботи в квартирах “під ключ”. Отже, свято новоселів обов'язково відбудеться”, - розповідає Олександр Ціховський.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04