Останні новини

Роботу одеських медзакладів перевірять посадовці з комітету ВР з питань охорони здоров’я

В Києві незадоволені організацією роботи медзакладів Одещини

В Одеській ОДА в середу, 7 квітня, очікують на візит представників комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я. Перевіряючі планують завітати до регіону на три дні. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на “УСИ”. 

Читайте також: Компанія AstraZenecа перейменувала вакцину від COVID-19 на Vaxzevria

Інформацію про приїзд представників парламентського комітету повідомив перший заступник губернатора Борис Волошенков. За його словами, перевіряти будуть як організована робота з боротьби з коронавірусом, в тому числі в Центрі соціально значущих хвороб та міській лікарні №1. 

Крім цього, перевіряючі завітають до закладів, які “викликають певну тривогу в МОЗ”. Наприклад до лікарні залізничників. Також оцінять роботу Одеського центра гемодіалізу та онкологічного диспансеру. Візит пов’язаний із тим, що раніше в Києві розкритикували Одещину за погану організацію роботи з протидії пандемії. 

В ОДА зазначили, що наш регіон відстає за планом вакцинації - на сьогодні щеплення зробили 35% від запланованої кількості людей. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04