Останні новини

Рідкісні краби, камбала та калкани: у Чорному та Азовському морях звільнили понад 400 червонокнижних тварин

Загальну суму шкоди державі фахівці оцінюють у понад 620 тисяч гривень.

Протягом двох тижнів в акваторії Чорного й Азовського морів та на річці Дунай Морська охорона Держприкордонслужби у ході рейдів затримала 15 браконьєрів. У них вилучили та звільнили понад 400 червонокнижних тварин.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Читайте також: Одеський рибоохоронний патруль викрив браконьєра з “мухою”

15 порушників прикордонного законодавства, які виходили в море та річку Дунай поза встановленими пунктами базування, притягнули до адміністративної відповідальності. Під час перевірки дотримання правил риболовлі, з сіток визволено 12 видів з Червоної книги, 369 камбал, калканів й понад 30 зникаючих крабів. Браконьєрські тенета та плавзасоби конфіскували. Рибалки здійснювали злочинний промисел без відповідних документів та нехтуючи засобами рятування й зв’язку.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDPSUkraine%2Fvideos%2F367966434567614%2F&show_text=false&width=560" width="640" height="480" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

  • З 28 лютого встановлюється заборона на промисловий та любительський вилов раків у Дністровському лимані, р. Дністер з рукавом Турунчук, заплавній системі та Кучурганському водосховищі. Заборону встановлено згідно з рекомендаціями Одеського центру Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства та океанографії, з метою збереження та охорони популяції раків у період їх спарювання та виношування ікри.
  • Лише за день роботи Одеський рибоохоронний патруль викрив 11 правопорушень, які відбулися на Привозі, на річці Дунай та на Хаджибейському лимані, поблизу с. Наті. На всіх причетних склали адміністративні протоколи. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05