Останні новини

Річниця Голодомору: українців запросили на онлайн-панахиду в Соборі Св. Патрика в Нью Йорку

Український конгресовий комітет Америки запрошує 21 листопада віртуально приєднатися до панахиди з нагоди вшанування 87-ї річниці Голодомору 1932-33 роках в Україні. Окрім того, на згадку про організований Сталіним Голодомор-геноцид і померлих від цього злочину від 7 до 10 мільйонів українців (у тому числі близько 3 млн дітей) конгресовий УККА щороку співорганізовує екуменічне вшанування пам’яті в соборі Святого Патріка в Нью-Йорку 3-ї суботи листопада за участі кількох тисяч осіб.

Про таке повідомив УККА на своїй сторінці у Facebook.

Цьогоріч організатори заходу звернулися до громади з проханням не приходити у собор Святого Патріка 21 листопада через COVID-19. Замість цього громаду заохочують приєднатися до прямої трансляції скороченої служби в соборі о 14:00 за західноєвропейським часом.

"Замість масового зібрання першоієрарх УПЦ США митрополит Антоній та єпископ Української греко-католицької церкви (УГКЦ), єпарх Української католицької єпархії Стемфорда Пол Хомницький очолять панахиду (урочисту українську літургійну службу для спокою померлих) у соборі без звичайної кількості священиків з прилеглих парафій та без співів українського хору "Думка" в Нью-Йорку", - йдеться в анонсі.

Трансляцію панахиди можна буде дивитись онлайн за посиланням: https://saintpatrickscathedral.org/live. 

Як зазначається, до 87-ї річниці Голодомору вшанування пам’яті жертв, панахиди, академічні конференції та освітні лекції відбуватимуться на всіх континентах майже у кожній українській громаді по всьому світу. Через спалах коронавірусу багато з них будуть доступні в інтернеті вперше.

собор.jpegФото: saintpatrickscathedral.org

Нагадаємо, станом на ранок 20 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили ще 613 нових випадків коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні становить 36 053 осіб.

Вийти в ефір
27.11