Останні новини

Ремонт Іванівського мосту: комунальники можуть розширити дорогу та прокласти велодоріжки

На розширення конструкції готові витратити 9 мільйонів гривень.

В Одеській міськраді просять, щоб в проекті реконструкції Іванівського мосту передбачили можливість для розширення шляхопроводу, облаштування велодоріжок і тротуарів з врахуванням потреб маломобільних груп населення. Задля цього, 25 лютого управління дорожнього господарства оголосило тендер на розробку проектно-кошторисної документації. На розширення мосту це готові витратити 9 мільйонів гривень. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на систему електронних закупівель Prozorro. 

Читайте також: Далекобійники попри заборону перетинають Іванівський шляхопровід

Проект повинні представити до кінця цього року. Підрядник зобов'язався розробити 3-D візуалізацію реконструйованого шляхопроводу. Планове навантаження на міст просять вказати з врахуванням прогнозованого збільшення інтенсивності руху транспорту. Окрім проектування основних робіт, необхідно також передбачити систему відеоспостереження і реконструкцію підходів до шляхопроводу, розташованих на вулиці Мельницькій до перехрестя з вулицею Василя Стуса, а також на Овідіопольській дорозі до перехрестя з вулицею Святослава Ріхтера. 

Реконструкція підходів повинна передбачати велодоріжки, тротуари для маломобільних груп та зупинки громадського транспорту. Термін експлуатації об'єкту - не менше 70 років. 

Додамо, що Іванівський міст забезпечує виїзд з Одеси і пов'язує місто з аеропортом. Це конструкція завдовжки 358 метрів і завширшки - 18 метрів. Шляхопровід звели у 1967 році й відтоді жодного разу капітально не ремонтували. А з 1 лютого цього року його закрили для проїзду вантажівок.

Скріншот Prozorro

Скріншот: Рrozorro

Нагадаємо:

  • В Одесі з 1 лютого закриють проїзд для вантажівок Іванівським мостом. Причина - незадовільний експлуатаційний стан шляхопроводу.
  • Служба автомобільних доріг в Одеській області оголосила тендер на капітальний ремонт ділянки автошляху Н-33 Одеса - Білгород-Дністровський - Монаші. Відомство пропонує потенціальному підряднику майже 125 мільйонів гривень. 
  • Управління дорожнього господарства Одеси оголосило три тендери на розробку проєктно-кошторисної документації тротуарів на Французькому більварі, Проспекті Небесної Сотні і Фонтанській дорозі. Загалом місту це обійдеться в 730 тисяч гривень.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
15.04