Останні новини

Рекордний врожай медалей: юні одеські фігуристи завоювали 23 нагороди всеукраїнських змагань

Вітаємо наших спортсменів з успіхом!

Справжній фурор на “Всеукраїнських змаганнях юних фігуристів” в Богуславі та першості країни в Одесі створили спортсмени з Південної пальміри. Їм вдалося завоювати одразу 23 медалі, 9 з яких золоті.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу відділення НОК України в Одеській області.

Читайте також: “Чорноморець” обіграв “Авангард” з різницею в два голи

Перші місця в одиночному розряді в Богуславі взяли Софія Григоренко Вадим Новіков, Іларія Афанасьєва, Анастасія Васильченко, Арсеній Осіпов, Ратмір Кравченко та Ангеліна Капука. Срібло вдалося вибороти Ніколь Калугіній, Марії Борисенко, Уляні Каричинській та Єлисею Подшивалову. Бронза - в Ніколь Найди, Олени Хорсуненко, Михайла Гордійчука, Катерини Клюєвої, Ганн Білоус та Любові Коломієць. 

Ukr-Yunaki_001.jpg

Фото: Дмитро ПутінцевBoguslav_09.jpg

Фото: Дмитро Путінцев

До цих нагород свої медалі у скарбничку Одеси додали танцювальні дуети. Їм на домашніх змаганнях вдалося вибороти 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Тож цей успіх на всеукраїнських змаганнях став найгучнішим за останній час.

Ukr-Yunaki_006.jpg

Фото: Дмитро Путінцев

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04