Останні новини

Реконструкція Міжнародного аеропорту в Одесі за 700 млн грн - подробиці проєкту

Кабмін виділив 700 мільйонів гривень на другий етап будівництва аеропорту в Одесі

Від 28 грудня 2020 року Кабмін змінив програму розвитку аеропортів на період до 2023 року. За проєктом у 2021 році планують витратити 702,9 мільйонів грн на реконструкцію аеродромного комплексу в Одесі.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на офіційну сторінку КМУ.

У цьому році Держава планує виділити кошти на встановлення метеорологічного обладнання та будівництво магістральної руліжної доріжки, придбання додаткового світосигнального обладнання та прокладання мереж й кабелів. У 2022 році планують завершити роботи третьої черги та приступити до четвертого етапу, на який буде надано 402,53 мільйони гривень. 

“Загальна потреба в залученні коштів для забезпечення розвитку аеропортів до 2023 року становить більш як 21,5 млрд. гривень, із них 12,4 млрд. гривень за рахунок коштів державного бюджету в межах і за напрямами, що визначені законом про Державний бюджет України на відповідний рік, 3,9 млрд. гривень за рахунок державних коштів, що залучені під державні гарантії, надані в установленому законодавством порядку для забезпечення розвитку аеродромів та аеродромних об’єктів, 2,1 млрд. гривень за рахунок місцевих бюджетів, 1,5 млрд. гривень за рахунок власних коштів підприємств і близько 1,6 млрд. гривень за рахунок коштів приватних інвесторів для забезпечення розвитку об’єктів інфраструктури аеропортів, що не належать до аеродромних”, - йдеться у документі. 

кабмін

Фото: Урядовий портал

Нагадуємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok