Останні новини

Реконструкція затягнулась: деякі жителі будинку на Ясній, 10, вже рік проживають у родичів через обвал стіни

За три роки в Одесі обвалилося або зруйнувалося більше ніж 10 будинків.

Торік вночі 10 червня на вулиці Ясній, 10, частина 4-поверхової житлової будівлі сповзла вниз, через реконструкції однієї з опорних стін. З того часу половина жителів повернулася до своїх квартир, а зруйновану частину споруди законсервували.

Про це повідомляє Odesa Live.

Читайте також :“Несподіване” руйнування - в Одесі обвалилася частина пам'ятки архітектури на Ніжинській, 16

Жителі зруйнованої частини будинку й досі живуть у родичів. А всі інші продовжують жити в аварійній споруді.

“За цілий рік до нас ніхто не звернувся. Ніхто не повідомив, скільки нам ще жити у такому стані. Чи шукає місто інвестора, чи будуть відновлювати будівлю або ремонтувати - нам не відомо”, - розповіла власниця зруйнованої квартири.

Ясна.jpg

Фото: ДСНС

У схожій ситуації опинилися мешканці будинку на Торговій, 10. Там містяни помітили ознаки руйнування й тріщини майже одразу та почали бити на сполох. Вони зверталися до міської влади до тих пір, поки їх будинок не накренився, а 18 травня 2020 року одна з його частин впала. Спочатку людей відселили у готель, а згодом компанія забудовник викупила квартири й забезпечила усіх мешканців “руїни” новим житлом.

“Забудовник виплатив усім обіцяні кошти ще восени минулого року, ми всі вже купили нове житло”, - зауважила мешканка зруйнованої будівлі.

Торгова.jpg

Фото: ДСНС

Така сама доля може очікувати містян на вулиці Княжа, 33-А. Мешканці будинку вже зверталися до мерії з приводу тріщин на опорній стіні, але уваги на них ніхто не звертає.

“Територія між будинками постійно підмивається. Під час дощу вода стікає по стінах та тече у підвали та затікає у тріщини - це руйнує будівлю ще сильніше”, - повідомляє ведучий оперативного штабу Дмитро Богомолов.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05