Останні новини

Разом з вакциною Pfizer Україна отримає холодильники для зберігання: це буде допомога від агентства зі США

В нашій державі існують певні проблеми зі зберіганням препаратів.

Україна отримає холодильники для транспортування і зберігання препаратів проти COVID-19 компанії Pfizer від агентства США з міжнародного розвитку USAID. На думку представників посольства Сполучених штатів, угода нашої держави з компанією надає можливість країнам побудувати майбутнє без коронавірусу. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу посольства США в Україні. 

Читайте також: Роботу одеських медзакладів перевірять

Також в посольстві наголошують, що допомога агентства стане в пригоді при проведенні вакцинації і підтримає зусилля з надання громадськості інформації про препарати.  

"Вакцини, схвалені ВООЗ, є одними з найефективніших інструментів боротьби з цією пандемією. Вони зменшують трагічні людські втрати та пом'якшують поточні наслідки у сфері охорони здоров'я та в економіці", – йдеться в повідомленні.

Пфайзер.jpg

Фото: Reuters

Зазначимо, що наша країна очікує препарати від 4 компаній: Pfizer, AstraZeneca, Sinovac і Novavax. Частина з них надійде в рамках COVAX. Договір на поставку 10 мільйонів доз вакцини Pfizer Україна уклала з компанією напередодні. 

Нагадаємо: 

  • Міністерство охорони здоров'я на виконання рішення РНБО розробляє оновлений план вакцинації. Постачання вакцин та кількість щеплених осіб збільшиться вже цього місяця, зокрема перші поставки за механізмом COVAX очікуються в середині квітня. Таку інформацію оприлюднили на селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
  • Україна уклала договір з корпорацією Pfizer про постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Про поставку домовлялися ще у лютому.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
21.04