Останні новини

Раки отримають вигідну пропозицію, а Козерогам краще бити тарілки замість демонстрування емоцій: гороскоп на 12 січня

12 січня для багатьох знаків гороскопу сприяє кар'єрному росту

Гороскоп на 12 січня 2021 року допоможе визначитися з правильним рішенням. Кому варто швидко включатися в роботу, а хто повинен налагодити відносини з близькими?

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на думку безпристрасного астролога 

гороскоп.jfifОвен

Хоч вам і не хочеться, але після довгих канікул потрібно повертатися до роботи. Правда, карантин вносить свої корективи, проте можете сміливо зайнятися зміною іміджу. В особистому житті у вас з'являться нові яскраві фарби і враження.

Тілець

День, по можливості , потрібно провести на самоті: спілкування з іншими - навіть близькими - людьми може призвести до конфлікту, про який доведеться пошкодувати.

Близнюки 

Ранок підходить для складних справ: ви швидко в усьому розбираєтесь, знаходите вірний шлях до мети. Часто в цьому допомагає досвід, отриманий раніше. Друга половина дня сприятлива для навчання і самоосвіти, в цей час будь-яку корисну інформацію ви запам'ятовуєте дуже швидко.

Рак

Сьогодні буде спокійний але радісний день. Вам може надійти дуже вигідна пропозиція. Є шанс отримати премію або несподіване спадок. 12 січня кохана людина вабить Раков, як магніт. Зірки радять віддати йому ініціативу. 

Лев

Цей день особливо сприятливий з точки зору спілкування. Ви з усіма відмінно ладите, часом з півслова розумієте навіть тих, хто зовсім не схожий на вас. Ви генеруєте безліч ідей. Не бійтеся ділитися ними з начальством. Хто знає, можливо, цей день стане вирішальним у вашому житті.

Діва

Діви можуть потрапити в незручну ситуацію. Не засмучуйтесь - вихід знайдіть з будь-якої ситуації! Небажано відвідувати перукарню, особливо якщо вашою метою є стрижка: зрізавши волосся, ви можете накликати на свою голову серйозні неприємності

Терези

Життя складне, але прекрасна, і сьогодні у вас буде привід переконатися в цьому в черговий раз. Почекайте з питаннями, відповіді знайдуться самі. Терезам властиво нервувати перед труднощами, але все обійдеться.

Скорпіон

Тримати себе в руках сьогодні важливо, як ніколи - підвищена емоційність чревата нервовим зривом, що не тільки позначиться на душевному стані, але і посварить з близькими людьми.

Стрілець

Якщо втягнулися в суперечку, то вже стійте до останнього! Є ризик, що ваші аргументи просто, на жаль, не будуть чути. Не варто відвідувати магазини без гострої потреби, карантинні обмеження потрібно дотримуватися.

Козоріг

Сплеск емоцій, який ви можете випробувати в цей час, не варто демонструвати оточуючим, але і заганяти всередину теж не слід: можна "випустити пар", розбивши пару тарілок на самоті.

Водолій

12 січня відмінний день для домашніх турбот, багато в цьому плані успіху. Не варто проявляти ініціативу на роботі - подібні наміри нині будуть припинені найжорстокішим чином.

Риби

Ваша цілеспрямованість позитивно відіб'ється на результатах роботи, що створить умови для втілення в життя потаємної мрії. Використовуйте особисту чарівність для відновлення відносин з близькими людьми та колегами. Риби, важливо пам'ятати, що будь-які рішення - це велика відповідальність з низкою наслідків.

Нагадуємо, що Одеський художній музей 13 січня проведе безкоштовну онлайн-екскурсію для всіх бажаючих. Але двері для відвідування будуть зачинені до 24 січня через карантинні обмеження.