Останні новини

Рахує хвилини, поки Трамп покине пост: Меланія планує подати на розлучення

У суботу, 7 листопада, стало відомо, що демократ Джозеф Байден випередив свого опонента республіканця Дональда Трампа у виборах на посаду голови Сполучених Штатів Америки. У цьому році “гонка” була дуже палкою, а у поле зору ЗМІ кожного дня попадали одіозні новини. Однак окрім програшу президентського крісла, як стало відомо, дружина Дональда Трампа - Меланія планує подати на розлучення. В інтернеті з’явилась інформація, що для цього вона “рахує кожну хвилину”.

Про це повідомляє Daily Mail.

Шлюб Дональда і Меланії Трамп тривав 15 років. Помічник колишнього президента Омаросу Маніголт-Ньюман розповів, що їх стосунки це була лише угода зі своїм терміном придатності. Натомість те, що відбувається в їхньому житті зараз, йде врозріз з уявленнями про щасливий родинний побут.

“Меланія рахує кожну хвилину, поки він не покине свій пост, і вона зможе розлучитися”, - каже він.

Також подружжя спали в окремих кімнатах. Дональд Трамп вже заявив, що має у руках важелі, аби покарати дружину "за таке приниження". Це пов’язано з тим, що інформація про розлучення з’явилась у той же день, коли стало відомо про поразку на виборах.

Меланія Трамп вела переговори про укладений шлюбного договору, за яким її чоловік Дональд мав віддати їхньому спільному синові Беррону половину статків. 22 січня 2020 року подружжя Трампів відсвяткувало 15-ту річницю весілля.

35383098-8925347-image-a-15_1604792472640.jpg

Фото з вільних джерел

Нагадаємо:

  • У суботу, 7 листопада, стало відомо, що на виборах президента переміг демократ Джозеф Байден. Він став 46 головою Сполучених Штатів Америки. Демократ Джо Байден обійшов республіканця Дональда Трампа набравши 290 голосів. Для перемоги необхідно отримати 270 голосів.
  • Нового президента США Джозефа Байдена багато що пов'язує з Україною. Це, як і хороші відношення з минулою владою, так і кілька неприємних скандалів. Не забув Байден про Україну і під час передвиборчої кампанії, обіцяючи нашій країні допомогу. Що говорив Джо Байден про Україну і що ще його пов'язує з нашою країною, розбирався Odesa Live.

Вийти в ефір
02.12