Останні новини

Ракам - не вставати з дивану, а Дівам - ручку поряд: гороскоп на 6 жовтня

6 жовтня, як кажуть зірки, усім знакам зодіаку буде краще залишитися в дому. Але не тільки через коронавірус, комусь це зможе зберегти нерви, а комусь - зекономити гроші.

Про це повідомляє Odesa Live.

Овен

Чудовий день, аби зробити справу, яку занадто довго відкладали на "завтра". Скиньте з себе цей тягар і продовжуйте жити легко.

Телець

Будьте обережні, адже цей день може стати початком довгих і пристрасних стосунків з алкоголем. Не захоплюйтеся надмірно, або взагалі краще почекайте вихідних.

Близнюки

Якщо вам здається, що ви не зможете більше жити без тієї сумочки чи того пальто - вам здається. Попросіть того, хто поруч, заховати від вас гаманець, інакше цей день вдарить по вашим кишеням.

Рак

Прокинулися запізно? Не біда. Єдиний привід вставати вам сьогодні з ліжка - природні потреби. Дозвольте собі відпочити тілом та духом.

Лев

Знову виникло нездорове бажання працювати? Небезпечний симптом, проте, якщо це не повторюється занадто часто, у вас є можливість обійтися без лікарського втручання.

Діва

Ви можете прокинутись посеред ночі, раптово зупинитись посеред дороги, чи перервати розмову. Це день геніальних ідей, тому тримайте ручку поряд, а телефон - зарядженим.

Терези

Флірту без зобов’язань - бій, дорогу - міцним стосункам. Пристрасть повинна бути постійною, а не миттєвою. 

Скорпіон

Якщо сьогодні все складеться так, як того захоче Скорпіон, то краще всього бути з ним побільше. Коли ще можна побачити щасливого Скорпіона? 

Стрілець

Якщо в паспорті якось порожньо, має сенс додати туди штамп про шлюб. Або час зробити новий - закордонний.

Водолій

Водолія доведеться спуститися з небес на землю, адже день не шкодуватиме фантазерів. Проте, якщо він буде добре поводитися, то будь-яка задумка буде по силам, а нездійсненне збудеться.

Риби

Як тільки відкриється вакансія, знайдеться той самий принц, не на коні, звичайно, але кредитний автомобіль - теж непоганий варіант. 

Нагадаємо:




Вийти в ефір