Останні новини

Пустовий допомагає - “Барселона” перемагає: баскетболіст з Одещини провів черговий вдалий матч в чемпіонатіі Іспанії

"Барселона" посідає друге місце в чемпіонаті Іспанії.

Відомий баскетболіст з Одещини Артем Пустовий відзначився продуктивним поєдинком в майці “Барселони”. Наш центровий допоміг перемогти своїй команді “Фуенлабраду” з рахунком 81:79.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Гравець вийшов з лави запасних і за 13 хвилин, проведених на майданчику, набрав 7 очок, зробив 7 підбирань та 1 блокшот. Рейтинг його ефективності склав 7 балів.

Зазначимо, що цього сезону центровий взяв участь у 19 матчах за каталонський клуб. За 15,2 хвилин в середньому він набирав 9,5 очок та 3,5 підбирання за гру. На даний час “Барселона” посідає друге місце в іспанській лізі, маючи 24 перемоги у 27 зіграних матчах. Лідирує в чемпіонаті “Реал”, який зазнав лише однієї поразки в сезоні.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!