Останні новини

"ProZorro.Продажі" запустила оновлену версію електронної системи торгів

Через "ProZorro.Продажі" уже реалізовано майна на 34 мільярди гривень

Команда ІT-фахівців "ProZorro.Продажі" за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" запустила оновлену версію електронної торгової системи, на базі якої запрацювали більш швидкі та зручні інтерфейси аукціонів. Через майданчик уже реалізовано майна на 34 млрд грн, а участь в аукціонах взяли понад 22,5 тис. учасників.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на інформацію на сайті системи.

У системі поєднуються державні та приватні торги, завдяки чому потенційні покупці мають більший вибір об'єктів і, відповідно, можливостей. Уся інформація про електронні аукціони розміщена у відкритому доступі у модулі аналітики "ProZorro.Продажі".

"Нові інтерфейси стали зручнішими, швидшими та ще безпечнішими. Наприклад, тепер користувач бачить розклад аукціону: коли змінюється раунд, коли робити ставку тощо. В цілому оновлена версія системи надає більше інформації, завдяки якій можна побудувати якісну аналітику: можна проаналізувати ринок, лоти, точніше визначити релевантні ціни", - розповів начальник IT-відділу інформаційних технологій та телекомунікацій "ProZorro.Продажі" Григорій Легенченко.

Оновлення стосуються обох видів аукціонів, що працюють в системі "ProZorro.Продажі": класичного англійського та гібридного голландського.

"Програма USAID КЕУ підтримує "ProZorro.Продажі" та їхню аукціонну систему, оскільки вона забезпечує максимальну конкуренцію та прозорість для продажу державного майна. Новий інтерфейс доповнює обидві ці характеристики, спрощуючи використання системи та дозволяючи проводити глибший аналіз даних. Ми очікуємо, що загальний рівень конкуренції на платформі зросте після повної реалізації модернізацій", - зазначив координатор спеціальних економічних ініціатив Програми USAID КЕУ Рамі Сарайрех.

Ще одним бонусом стало те, що відтепер маркетплейси отримали можливість оформлювати кабінет торгів відповідно до своїх потреб.

"Оновлення системи дозволило маркетплейсам, які до нас підключені, розробляти власні інтерфейси під свої потреби. В першу чергу це зручно тим, хто купує більш-менш однорідну продукцію. Допомагає врахувати особливості лотів, які купують через той чи інший майданчик. Така можливість з’явилась зовсім нещодавно, і уже сім майданчиків скористалися цією пропозицію", - зазначив Легенченко.

"ProZorro.Продажі" – дворівнева електронна торгова система (ЕТС), розроблена провідними українськими ІТ-фахівцями. На сьогодні до ЕТС підключено 40 маркетплейсів, які забезпечуються велику кількість учасників та конкуренцію на торгах. 

прозорро.png

Фото: ukrinform

Нагадаємо, Одеська обласна прокуратура оголосила тендер для пошуку компанії, яка надасть послуги з охорони будівель. Згідно з оголошенням, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі 3 мільйони 900 гривень відбудеться 29 січня.