Останні новини

Проєкт переміг, але про авторів забули: у парку Шевченка побудуть відкриту сцену - у чому проблема

Спочатку планували побудувати безоплатну платформу для творчих людей.

У рамках “Громадського бюджету” у парку Шевченко побудуть відкриту сцену. Втім автори проєкту обурені, оскільки його незабаром почнуть реалізовувати, а ні деталей чи іншої інформації з ними не обговорюють.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Facebook-сторінку громадського діяча Анатолія Кавуна.

Читайте також: Одеса отримала "срібло" - хто в Україні потрапив в антирейтинг порушників “мовного” закону

Фото: Анатолій Кавун

Фото: Анатолій Кавун

За його словами, Одеська міська рада вже оголосила тендер на підрядника. 

“Несподівано на “Думской” вийшла стаття, що архітектура (виконавець проєкту) вже шукає будівельного підрядника, так і не уточнивши в авторів, які ідеї вони хотіли закласти в бюджет!” - передає автор.

Анатолій Кавун разом з Андрієм Войниковим запропонували побудувати “Вуличний мінітеатр”. Вони знайшли місце у парку, де була покинута бетонна основа, що веде до алеї. За задумом, автори планували створити місце для поетів, музикантів, які не можуть собі дозволити платні локації для виступів. Крім того, вони хотіли зробити галерею для безоплатних виставок художників.

Зазначимо, що “Громадський бюджет” був створений для того, аби одесити мали змогу розпоряджатися частиною коштів з міського бюджету шляхом голосування за кращі ідеї на порталі “Соціально активний громадянин”. Він розпочався чотири роки тому, а наразі мер міста Геннадій Труханов запропонував поставити його на “паузу”. Тепер невідомо, що саме будуватимуть на місці раніше запланованого “Вуличного мінітеатру”. 

Фото: Анатолій Кавун

Фото: Анатолій Кавун

Фото: Анатолій Кавун

Фото: Анатолій Кавун

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!