Останні новини

Провалилася стеля та тріщить фасад: одеситка не може домогтися ремонту старого будинку на Сєрова, 42

Жінка звертається по допомогу вже не перший рік.

На вулиці Сєрова, 42 місцеві мешканці звернулися з давньою проблемою руйнування фасаду будинку, який тріщить по швах. В квартирі Валентини Діденко протікає дах та руйнується стеля, тож вона звернулася по допомогу до журналістів. 

Про це повідомляє ведуча Оперативного штабу Odesa Live Катерина Фуглевич. 

Читайте також: на Деволанівському узвозі обвалилася стіна будинку 

Жінка зверталася до багатьох інстанцій, включаючи ЖКС Порто-Франківський, але не отримала жодної реакції за тривалий час. 

“Реакції немає, я зверталася до Труханова, я зверталася до Фокіної, Валентини Шульц, також до департаменту міського господарства”, - каже Валентина Діденко. 

В департаменті міського господарства, відповіли, що склали титульний список робіт у старому житловому фонді, але будинок на Сєрова, 42 до нього не потрапив.

Схожі проблеми також у іншої жительки Валентини Прохорової, в неї також вода тече по стелі і стінах. Звернення до мера результатів не дали. 

Оперативний штаб Odesa Live буде слідкувати за розвитком подій та надсилатиме запити до чиновників щоб зрушити справу з місця. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok! 

Вийти в ефір
20.04