Останні новини

Протистояння пропаганді: з березня в Україні запрацює Центр протидії дезінформації

Нині ведеться робота з латвійськими колегами у сфері стратегічних комунікацій.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, 16 лютого заявив, що у березні в Україні з'явиться Центр протидії дезінформації. Цей проєкт спеціалізуватиметься на відсіюванні пропагандистських повідомлень та навчанні громадян медіаграмотності. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Медійні проєкти Ради Європи в Україні.

Читайте також: Кабмін підтримав законопроєкт про звільнення голови НАБУ

За словами Ткаченко, нині ведеться робота з латвійськими колегами у сфері стратегічних комунікацій. А також із аналогічним центром у Європейському Союзі та Фінляндії.

Міністр додав, що Мінкультури та інформполітики має намір разом із фактчекінговими організаціями працювати над створенням спільної платформи для того, щоб можна було не тільки виявляти фейки та маніпуляції, а й протидіяти їм за допомогою позитивних українських наративів.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FCoEUPSIS%2Fvideos%2F428218141740037%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!