Останні новини

Протимінні операції: в Одесі британські офіцери ділилися дослідом з українськими моряками

Проблема мінної безпеки в Азово-Чорноморському регіоні наразі є дуже важливою.

В Одесі на базі 59-го будинку офіцерів у межах навчально-тренувальної місії Orbital протягом трьох днів триватиме семінар на тему “Протимінної безпеки”. Там британські офіцери поділилися своїм досвідом у зазначеній сфері.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на АрміяInform.

Читайте також: Американські союзники - моніторингову діяльність ОБСЄ в Україні продовжено до 31 березня 2022 року

орбитал.jpg

Фото: АрміяInform

"За цей час ми плануємо ознайомити наших українських колег із загальними відомостями та процедурами застосування протимінних гідролокаторів, обговорити протимінну складову організації Північноатлантичного альянсу, а також питання експлуатації та технічного обслуговування гідролокаторів різних типів. До нашої роботи також долучатимуться інструктори королівських ВМС Великої Британії в режимі онлайн. Як результат, ми зрозуміємо, яким є на сьогодні рівень знань та досвід українських військових моряків, аби надалі, виходячи з отриманої інформації, створити для них спеціальний курс підготовки фахівців", — розповів інструктор, представник навчально-тренувальної місії Orbital капітан-лейтенант Джонатан Айлет.

У офіцера за плечима 23 роки служби в королівських ВМС Великої Британії. За цей час він брав участь у багатьох протимінних операціях у Середземному морі та Атлантичному океані.

"Проблема мінної безпеки в Азово-Чорноморському регіоні наразі є дуже важливою. Як відомо, жодне міжнародне навчання та тренування з кораблями країн НАТО, які відбуваються в акваторії Чорного моря, не обходяться без здійснення спільних протимінних дій під час морських маневрів. Тому питання підготовки спеціалістів протимінної боротьби за стандартами НАТО з метою впровадження досвіду передових країн українськими ВМС є необхідністю сьогодення", — зауважив Джонатан Айлет.

Українські військові моряки, зі свого боку, впевнені, що передача та обмін досвідом, проведення підготовки особового складу, ознайомлення з методиками професійної підготовки за стандартами НАТО в межах місії Orbital дають не лише високі результати в їхній фаховій підготовці. А також допомагають налагодити взаємодію з представниками збройних сил провідних країн світу з метою подальшої скоординованої співпраці.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04