Останні новини

Протікає дах і відвалюється тиньк: в Одесі затоплює бібліотеку імені Грушевського

Коли виділять кошти на розробку документації - невідомо.

Одеська обласна бібліотека ім. Грушевського на Троїцькій, 49/51 потребує “допомоги” - в будівлі протікає дах, через що почав відшаровуватися тиньк. В Одеській ОДА кажуть, що потрібно замовити проєктно-кошторисну документацію, після чого стане відомо, скільки коштів знадобиться на ремонт.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на VI сесію Одеської міської ради.

Читайте також: В Одесі планують побудувати 14-поверховий готель на території аквапарку в Аркадії

Директор департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської ОДА Олена Олійник розповіла, що бібліотека ім. Грушевського знаходиться на першому поверсі, зверху - дитяча бібліотека, а над нею - обласне управління міграції.

“Тече зверху, напевно з даху, і доходить до самого низу. Затоплює дві бібліотеки. Там вже серйозні відшаровування тиньку”, - розповіла чиновниця.

Вона додала, що у них вже є висновок техобстеження - роботи проводила ліцензована фірма "Екобуд".

В цілому об'єкт належить обласній раді, але горище і невелике приміщення знаходиться на балансі міської ради. У зв'язку з цим комісія вирішила звернутися до ОДА та муніципалітету з проханням виділити гроші на розробку проєктно-кошторисної документації, після чого - на ремонт.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05