Останні новини

Прориваються до будинку голови КС: на Київщині активісти зіткнулися з поліцією

Поліція заблокувала рух близько 40 машин з активістами Автомайдану і Центру протидії корупції. Вони попрямували до будинку голови Конституційного суду Олександра Тупицького в Василькові, Київська область.

Про це повідомляє Громадське радіо.

2561114.jpg

Фото: Громадське радіо

Представники поліції через гучномовець закликають активістів дотримуватися порядку. Між учасниками автопробігу та правоохоронцями відбуваються поодинокі сутички. Як пояснили організатори, вони їдуть до Василькова, оскільки там будинок тещі судді, де він, за інформацією активістів, проводить вихідні.

EmN5z_TWEAELKne.jfif

Фото: Громадське радіо

Поліція заблокувала рух учасників автопробігу. Учасники закликають їх пропустити, кажуть, що не пропускати їх незаконно.

EmN5z8LXMAIXfvy.jfif

Фото: Громадське радіо

Адвокат Масі Найєм намагається умовити їх пропустити хоча б дві машини. Поліція відмовляється, заявляючи, що за двома автомобілями поїдуть ще. Також правоохоронці стверджують, що учасники акції вказали іншу адресу. Активісти намагаються прорватися до будинку пішки.

Нагадаємо, у суботу, 7 листопада, на вулиці Балківській сталася конфліктна ситуація між керівниками КП "ТГО" і приватного підприємства "Моноліт". Там комунальники заявляють, що їм не дають провести аварійний ремонт труби, від якої залежить подача тепла 15 тисячам одеситів.

Вийти в ефір
03.12