Останні новини

Прориватися крізь затори краще з кавою: ситуація на дорогах Одеси 5 жовтня

Традиційно понеділок, 5 жовтня, одесити знову зустрічають у заторах. В деяких місцях їх ще можна оминути, але в основному - краще набратися терпіння.

Про таке повідомляє Google Maps.

Водіям в Суворовському районі подекуди буде складно їхати, особливо на Південній та Об'їзній дорогах. 

Частково ускладнився рух по вулиці Фонтанській, на Дмитра Донського та Люстдорфській дорозі через весь Південно-Західний масив. 

У Приморському районі ситуація не критична, але чи не на кожній вулиці помаранчевий колір. А це означає, що їхати складно, але можна. 

Велика Арнаутська, Рішельєвська, Польський узвіз, вулиця Пирогівська, Канатна - все ще залишаються проблемними.

На Молдаванці Балківська вулиця найтемніша, тож туди без кави краще не їхати. Мельницька стоїть в обох напрямках біля скверу Георгія Гамова. Вулиця Генерала Петрова, Маршала Малиновського та 6-та Степова лендь тягнуться у напрямку центру. Аналогічна ситуація і на вулиці Грушевського стоїть, а подекуди ускладнений рух Зеленим провулком та Парковою вулицею. Тож щоби не втратити в заторах позитивний настрій і прожити день з усмішкою - візьміть з собою улюблену музику та філіжанку кави. 

Нагадаємо, Всесвітній день учителя та Всесвітній день усмішки відзначає країна та світ 5 жовтня. Свято посмішки існує завдяки Харві Беллу, американському художнику 20-го століття. Його роботи не були примітними, але одного разу до нього звернулися з проханням вигадати яскравий символ для візитівки страхової компанії "State Mutual Life Assurance Company of America". І він зробив жовте усміхнене обличчя, яке ми називаємо смайлик. І вже незабаром його розповсюдили на футболках, бейсболках, конвертах, сірникових коробках, листівках і навіть марках.

 
Вийти в ефір