Останні новини

Прогримів вибух і блимнув спалах: в Одесі сталася пожежа на нафтопереробному заводі

Сьогодні, 28 серпня, о 00:12 до Служби Порятунку “101” надійшло повідомлення про про загоряння трансформаторної підстанції на вул. Шкодова гора, 1. За цією адресою знаходиться непрацюючий нафтопереробний завод. Аби уникнути погіршення ситуації, підрозділи автоматично спрямовувались за підвищеним рангом виклику “Пожежа №3”.

Про це повідомила пресслужба ДСНС в Одеській області.

Фото: ДСНС

Ранг виклику “Пожежа №3” - умовна ознака складності пожежі, яка визначається при виїзді бригади на виклик. Такий виклик здійснюється у разі горіння великої площі, нестачі сил і засобів, відсутності вододжерел та інших проблемах. 

Будучи на місці виклику, рятувальники виявили займання сухої трави та сміття окремими осередками. Вогонь перекинувся на приміщення трансформаторної підстанції.

О 00:48 загоряння сухої трави ліквідовано на площі 500 м2 та о 01:00 оголошено відбій підвищеному рангу виклику. 

О 02:04 після прибуття до місця виклику бригади РЕМ та знеструмлення підстанції, горіння у приміщенні не виявлено. Тож було проведено роботи по випуску диму та охолодженню приміщення. Загиблих та постраждалих немає.

Водночас, у спільноті Подслушано Одесса про цю подію розповіли жителі ближнього мікрорайону. Люди розповідали про сильний вибух на території нафтопереробного заводу. За їх словами,опівночі в житлових будинках біля підприємства зникло світло, а за п'ять хвилин вони почули вибух і побачили яскравий спалах поблизу електропідстанції на території заводу. Скрізь був гар і чорний дим. 


Нагадаємо, в Одесі нагородили комунальників, які рятували людей під час пожежі на вулиці Троїцькій.

Теги:
Вийти в ефір