Останні новини

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку: виробників запрошують взяти участь у презентації

Сьогодні, 17 листопада, програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) представить проєкти допомоги для мікро, малих і середніх агропідприємств та сільських громад Одеської області. У презентації запрошують взяти участь виробників і переробників продукції у секторах овочів, фруктів, ягід, молока, м’яса, домашньої птиці (окрім курятини), аквакультури та солодощів.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної державної адміністрації.

Презентація пройде в онлайні з 15:00 до 17:00. Під’єднання через Zoom. Щоб отримати запрошення із посиланням на зустріч необхідно зареєструватися.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП).

Вона пропонує ряд інструментів, щоб збільшити продуктивність та доступ до ринків для агро ММСП, удосконалити підтримуючі функції у агросекторі (доступ до фінансування, іригація, агро-лабораторні і ветеринарні послуги, впровадження систем якості і безпечності продукції та інші). Також. щоб удосконалити нормативно-правову базу у аграрному секторі.

Програма USAID АГРО допоможе збільшити доходи з ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Без имени.jpg

Скріншот: Одеська обласна державна адміністрація

Нагадаємо, одеська дирекція водогосподарських об'єктів визначила підрядника, який розчистить канал "Громадський" в Ізмаїльському районі області. Це необхідно для поліпшення озер Катлабух і Сап'яни.

Теги:
Вийти в ефір
30.11