Останні новини

Продовжується реконструкція: в Одеський порт завезли партію деталей для ремонту причалу

В Одесі у морський порт завезли деталі для продовження реконструкції

Вранці 13 січня в Одеський порт прибула партія спеціальних металевих шпунтів для реконструкції причалу №7. Ремонт об’єкту затвердили ще у 2017 році, але почали робити тільки у 2020. Наразі будівельники проводять антикорозійну підготовку деталей.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сторінку Одеського морського порту у Facebook.

На причалі №7 Карантинної гавані розвантажили судно, що доставило партію шпунтових паль, призначених для влаштування лицьової стінки 2-го пускового комплексу. Мова йде про палі так званого “коритного” профілю, довжиною 26 метрів і вагою майже 6 тонн кожна. Прибуло 93 пакети по два шпунти - стільки необхідно щоб повністю сформувати стінку причалу. Це наступна операція після облаштування пальового кордонного ряду. Наразі робота вже виконана на 65% та буде закінчена протягом січня. 

“Минулого року в Одеському порту було успішно реалізовано цілий ряд інфраструктурних проектів. Сьогодні важливо зберегти набраний темп і завершити роботи на тих об’єктах, де було розпочато будівництво. Першочерговій об’єкт - 2-й пусковий комплекс причалу №7. Завдяки своєчасному фінансуванню проекту з боку Адміністрації морських портів ми маємо змогу забезпечувати будівництво усіма необхідними матеріалами для того, щоб підрядник не вибивався з графіку. На даний момент маємо усі підстави сподіватись, що проект буде реалізовано у визначений термін”, - прокоментував подію начальник адміністрації порту Максим Лапай.

шпунт.jpg

Фото: Одеський морський порт

шпунти.jpg

Фото: Одеський морський порт

шпунтик.jpg

Фото: Одеський морський порт

Нагадуємо