Останні новини

Пробігти 50 км босоніж по Трасі здоров'я: Катерина Байрон в ефірі Odesa Live

Одеситка Катерина Байрон вирішила встановити національний рекорд у День ненасильства. Спортсменка поставила собі мету пробігти босоніж 50 кілометрів по Трасі здоров'я.

Про це повідомляють ведучі у прямому ефірі Odesa Live.

Катерина Байрон брала участь у забігу на дистанції 100 кілометрів у Києві 25 липня цього року. За результатом 9 годин 55 хвилин одеситка посіла трете місце, хоча вона це зробила без підготовки та не є професійною спортсменкою. 

“Взагалі я психолог, тому те, що я пропагандую - це розум і тіло, що є елементами однієї системи. Якщо ми хочемо жити у згоді й злагоді зі своїм мозком, то треба, по-перше, працювати зі своїм тілом”, - каже атлетка.

За її словами, ми прийшли у цей світ голі та босоніж, тому такий перформанс - це метафора.

“Мов, людина, зніми взуття та стань босими ногами на землю й подивися, підійми свою голову до гори й ти побачиш там небо. Всі відповіді, які ми шукаємо в нас є. Якщо ми будемо концентруватися на собі й спорті, то не буде у нас такої кількості неврозів”, - зазначила спортсменка.

Більше подробиць в ефірі Odesa Live.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/l8bRLDBnMyE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, перший день місяця для жителів України, у тому числі й одеситів, принесе чимало змін. Змінились правила щодо денних ходових вогнів у області, а монети номіналом 25 копійок вилучать з обігу.

Вийти в ефір