ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Природний відбір або "Пекло" по Данте: одесити обурилися станом одеських лікарень, які приймають хворих на COVID-19

Мережу сколихнула історія одеситки яка потрапила у п’яту лікарню з підозрою на COVID-19. Їй довелося чекати у коридорі цілу добу з температурою 39 градусів, поки знайдеться вільне місце.

Користувачка Facebook, Vera Chernysh виклала пост про свою родичку, яка зараз перебуває у лікарні №5. В ньому Віра розповіла про реальний стан подій в одеських лікарнях і про те, як насправді лікарі відносяться до пацієнтів в найскладніші для них часи. 

“Першу добу родичка просиділа в коридорі - місць в лікарні не було. З температурою 39 сиділа і з водою в легенях”, - поділилася Віра.

Вона також повністю підтвердила те, що черги з швидких дійсно стоять під лікарнею. Та зазначила, що лікарі як і раніше беруть хабарі з хворих навіть під час епідемії: “Хвора родичка спробувала дати лікареві 200 грн в обмін на його номер телефону. Той 200 грн взяв, її обматюкав, номера не дав”.

В комментрях під постом, користувачі пропонують свої варіанти рішення, наприклад, Данило Брайт говорить, що треба відмовлятися від госпіталізації та йти у приватну лікарню. 

Деякі звинувачують місцеву владу в тому, що вони не говорять про те, що відбувається відкрито і намагаються замовчати проблему. 

А Ганна Дмітрієва говорить про те, що треба самим розбиратись в ситуації і протоколах, які складені для професійних лікарів. 

Нагадаємо, керівництво міста Южний стурбовано кількістю хворих коронавірусом. Святкування Дня міста перенесли на місяць, допоки Южний знаходиться в “жовтій” зоні. 

Вийти в ефір