Останні новини

Приховала нерухомість: в Одесі викрили жінку у шахрайстві з соціальними виплатами

Поліцейські викрили одеситку у шахрайстві з соціальними виплатами. Заповнюючи документи на призначення державної допомоги для своєї нібито малозабезпеченої сім’ї, 36-річна жінка умисно не вказала, що її чоловік отримав у спадщину нерухомість, оскільки цей факт позбавляв родину права на виплати.

Про це повідомляє Поліція Одеської області у Facebook.

Відтак протягом кількох місяців обманним шляхом жінка отримувала від держави допомогу, загальна сума якої склала 100 тисяч гривень.

“Виявивши невідповідність у доходах, службовці державної установи звернулися до правоохоронних органів. Дії правопорушниці кваліфікували як шахрайство та повідомили їй про підозру за ч. 1, 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Відповідно до санкції статті підозрюваній загрожує покарання у вигляді штрафу від трьох до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п'яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років”, - розповів начальник Київського ВП В’ячеслав Барба.

Нагадаємо, в будівельній компанії “Будова” проведуть масове тестування на COVID-19. Перевірку вирішили влаштувати через те, що деякі співробітники виявилися інфікованими.  

Вийти в ефір